Станете клиент на МЕТРО

Регистрирайте се за МЕТРО карта

Хигиенист кулинарна академия

Краен срок за подаване на документи: 10 юли 2016 г.

Ref No: SO Hyg 02

МЕТРО Академия е професионалният кулинарен център за обучение на партньорите на МЕТРО от секторите ХоРеКа и Търговци. Академията разполага с професионално оборудвана кухня, ресторантска част и три зали за организиране на събития. Сега търсим хигиенист за почистване на помещенията и кухнята.

Отговорности:

  • Почистване и дезинфектиране на кухнята и залите на Академията
  • Зареждане на миялните машини и измиване на приборите от събитията
  • Следене за състоянието на помещенията след напускането им от служителите

Изисквания:

  • Предишен опит с подобна работа
  • Отговорности и прецизност
  • Умение за работа в екип

Вижте и другите свободни работни позиции

Назад към Кариера в МЕТРО

    Ние ви предлагаме:

    • Работа на граждански договор
    • Отлични условия на труд и добър социален пакет

    Искате ли да кандидатствате?

    Изпратете ни автобиография и актуална снимка на нашата електронна поща jobs@metro.bg или на адрес: 1784 София бул.Цариградско шосе 7-11 км, отдел „Човешки ресурси“.

    Моля, посочете референтния номер: SO Hyg 02

    Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално.

    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.