Станете клиент на МЕТРО

Регистрирайте се за МЕТРО карта

Съветник на клиента - МЕТРО Пловдив 1

Краен срок за подаване на документи: 2 септември 2017 г.

Ref No: 13 ISM 02

Партньор на професионалисти – това е мотото на МЕТРО Кеш енд Кери. Целта ни е да удовлетворяваме нуждите на нашите клиенти и за да я постигнем, се нуждаем от мотивирани служители.

Приемете това предизвикателство и кандидатствайте в МЕТРО Пловдив 1 за

Съветник на клиента - Нехранителни стоки

Вашите задачи:

  • Консултиране на клиентите при избор на съответния артикул
  • Информиране на клиентите за специалните предложения на компанията
  • Договаряне на условията за продажбите на едро
  • Организиране и извършване на подготовката на стоки за клиенти
  • Събиране и обобщаване на информация за изискванията, очакванията и потребностите на клиентите
  • Постигане на заложените цели

Вашият профил:

  • Средно образование
  • Много добри комуникационни и презентационни умения
  • Ориентация към постигане на резултати;
  • Компютърна грамотност
  • Владеенето на английски език ще се счита за предимство
  • Опит в търговията

Вижте и другите свободни работни позиции

Назад към Кариера в МЕТРО

Ние ви предлагаме:

  • Възможност за кариерно развитие в голяма международна компания
  • Професионално обучение
  • Атрактивен пакет от придобивки, обвързан с резултатите

Искате ли да кандидатствате?

Изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка на нашата електронна поща jobs131@metro.bg или на адрес: 4023 Пловдив, бул. Санкт Петербург №135, МЕТРО Кеш енд Кери България, Отдел "Персонал".

Моля, посочете референтния номер: 13 ISM 02

Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.